Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní Líčení

 

Letní líčení
 

vlasy

Připravte se na léto, máme pro vás několik triků, které z vás udělají královnu tohoto léta. Poradíme, jak se učesat a namalovat.

1. Bronzujte
Nemusíte to nechávat jen na slunci, s bronzerem budete mít svůj opálený vzhled pod kontrolou. Toto líčidlo si v létě zaslouží vaši pozornost, a když se ho naučíte správně používat, vykouzlíte na svém obličeji dokonalý opálený look. Vyhněte se nanášení bronzeru po celém obličeji (není to pudr) a naneste ho zejména na líčka a spánky. Také se nemusíte bát oblasti čela, nosu nebo brady. Ale všeho s mírou. Více čtěte: Rozjasněte svoji tvář!

 

 

letní líčení 

 

 


2. Barevná oční víčka
Léto si o výrazné barvy doslova říká. Nebojte se použít neonově oranžové oční stíny, ve kterých se nedávno ukázala třeba Fergie. Nosí se také zelená a barva lila, která je jemnější verzí letošní barevné mánie.

 

 

oční linky 

3. Výrazné rty
"Nutně" potřebujete dva odstíny rtěnky, a to oranžovou a tmavě červenou. U první zmíněné barvy se nebojte vyzkoušet několik odstínů od broskvové po neonově oranžovou a najděte ten správný přesně pro sebe. Určitě vám bude slušet! Pokud jste příznivkyní spíše odstínů rudé, letos v létě zvolte tmavý odstín, který byl k vidění na přehlídce Givenchy a YSL. Více čtěte: Triky pro sexy rty!

 

 

Letní líčení 

 

 

 

4. Perfektní vlasy
Začneme u střihu. Opět se hlásí o slovo tolik populární bob neboli mikádo. Nově se v něm předvedla třeba Brooklyn Decker. A tento střih jí vážně sedne. Jste zvyklá nosit pěšinku klasicky na straně? Zkuste ji pro tentokrát přemístit doprostřed hlavy. Jednoduše tak dodáte vašemu účesu kapku originality navíc. Inspirujte se: Tři top účesy, ve kterých prokouknete!

 

 

top účesy
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář